Už cítíte, že se k nám pomalu vrací sluníčko a máte chuť pouštět se do nových věcí? My také 😉

Pro letošní rok jsme si pro vás připravili novinku: Téma měsíce. Každý měsíc budeme na webu a sociálních sítích sdílet zajímavosti ke zvolenému tématu a rádi odpovíme na vaše otázky k němu. A také se budeme ptát vás. Každý, kdo zodpoví otázky ve dvou kvízech správně se dostane do slosování o slevu ve výši 50% na jakýkoliv náš kurz. Podrobná pravidla soutěže najdete níže.

K tématům, do kterých se budeme chtít pusti hlouběji připravíme i newsletter se spoustou informací, chystáme čtyři pravidelná a dvě speciální čísla. Důkladněji se budeme mimo jiného věnovat perinatální paliativní péči, sebepéči, manažerským dovednostem a vzdělávání.

Téma měsíce březen

V březnu vám nabídneme zbrusu nové informace, které vycházejí z výzkumů Institutu Pallium Hospitalizace dětských pacientů v kontextu dětské paliativní péče a Úmrtí dětských pacientů v České republice v letech 2009-2021. Autory výzkumů jsou PhDr. Michal Růžička, Mgr. Jiří Krejčí a Mgr. Jan Švancara. Oba výzkumy jsou založeny na datech z Národního zdravotnického informačního systému a výsledky studie byly konzultovány s odborníky v oboru dětské paliativní péče. Pokud se nemůžete dočkat, obě studie najdete zde.

Pravidla soutěže

Každý kdo odpoví správně na všechny otázky alespoň ve dvou kvízech během jednoho soutěžního období se dostane do slosování o poukaz na 50% slevu na jakýkoliv kurz Institutu Pallium. Slosování proběhne vždy on-line a o jeho termínu budeme informovat s předstihem na našich sociálních sítích. Kvíz může být nahrazen soutěžním úkolem. Splnění úkolu pak nahrazuje správné odpovědi v kvízu.

    • 1. soutěžní období: 1. března – 31. května 2024
    • 2. soutěžní období: 1. červena – 31. srpna 2024 
    • 3. soutěžní období: 1. září – 30. listopadu 2024